• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  Telefon İle Hemen Ara Telefon İle Hemen Ara

Avcılar Su Tesisatçısı

Avcılar Su Tesisatçısı, Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Bulma, Tıkanıklık Açma, Petek Temizliği, Mutfak Banyo Lavabo Tıkanıklık Açma, Pimaş Gider Açma, Tüm Sıhhi Tesisat ve Su Onarım Arza İşleriniz İçin Bizi Aramanız Yeterli. Profesyonel Ekibimizle 20 dakika da Kapınızda.


 Avcılar Su Tesisatçısı Tıkanıklık Açma


Avcılar Genelinde ve Tüm Mahallelerinde SU Tesisat Hizmeti.
Su Tesisatçısı tuvalet mutfak lavabo pimaş tıkanıklığı açma noktasal su kaçağı tespiti su kaçağı tespiti uzman kadromuz ve ekipmanlarımızla ortalama 20 dakika gibi kısa surede noktasal olarak buluyoruz ve tamirini yapıyoruz yapmanız gereken sadece bizlere ulaşmanız . 

Avcılar Bölgesi Su Tesisatı Tamiri ve Bakımı Onarım Kaçak Bulma Tıkanıklık Açma.

Su Tesisatçısı Profesyonel Kadromuz Ve En Son Teknoloji Cihazlarımız ile Su Tesisatı Arızaları Alanlarında Günün Her Saati Servis Sunuyoruz.

Avcılar Su Kaçak Tespiti - 20 - 60 Dk İçinde Usta Kapında. Kırmadan Dökmeden, Cihazlı Su Kaçak Tespiti ve Onarımı Yapıyoruz. Kırmadan Tıkanıklık Açma · ‎Su Kaçak Tespiti - Onarım · ‎Acil Su Tesisatçısı

Avcılar Genelinde ve Tüm Mahallelerinde Tesisat Hizmetlerimiz!
Su Tesisatı, Rezarvuar İç Takımı Tamiri, Kalorifer Tesisatı. Mutfak Gider Tıkanıklık Açma, Su kaçağı Tespiti ve Tamir, Tesisat Kurulumu Bakımı, Musluk Bataryası Montaj, Banyo Lavabo Musluk Montajı, Banyo Batarya Montajı, Taharet Musluğu Montajı, Çamaşır Makinası Montajı, Klozet ve Rezarvuar Montajı Sifon Tamir Onarımı Ve Tüm Tesisat Montaj İşleri Uzman Kadromuz Tarafından Özenle Yapılmaktadır.Su Arıza İşleri Ve Tüm Sıhhi Tesisatı İşleri İçin Bizi Aramanız Yeterlidir.
Profesyonel Su Tesisatçısı Arıyorsanız Doğru Adrestesiniz.

Tıkanıklık Açma Fiyatları 2023

TIKANIKLIK CİNSİ2023 Fiyatı
Lavabo Tıkanıklığı Açma  550 TL
Tuvalet Tıkanıklığı Açma  1000 TL
Göme Asma Klozet Açma  1.300 TL
Pimaş Tıkanıklığı Açma 1.150 TL
Mutfak Tıkanıklığı Açma  500 TL