Bizi Arayın  +90 212 6762320    
Bizi Arayın  +90 533 2482320   

WhatsApp'a Ulaşın 

Avcılar Tıkanıklık Açma

Avcılar Genelinde ve Tüm Mahallelerinde Su Tesisat Servis Hizmetimiz Devam Ediyor. Su Tesisatçısı, Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Petek Temizliği, Su Arza ve Onarım Servisi, Profesyonel Ekibimizle 20 dakika da Kapınızda.

 Avcılar Tıkanıklık Gider Açma

 Tıkanıklık Açma Fiyatları 2021

TIKANIKLIK CİNSİ2021 Fiyatı
Lavabo Tıkanıklığı Açma  250 TL
Tuvalet Tıkanıklığı Açma  350 TL
Klozet Açma  350 TL
Banyo Tıkanıklık Açma  350 TL
Mutfak Tıkanıklığı Açma  250 TLLavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkalı olan lavabo veya gider borusu hiç ummadığımız kadar büyük problemlere sebep olabiliyor. Lavabo tıkanıklığı olmaya yakın olduğu zaman pis koku hemen  hemen  her  yere dağılarak lavabo tıkanıklığına sinyal vermektedir. Lavabo tıkanıklığı açma işlemi Son sistem kameralı robot cihaz ile kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemi yapılır. Lavabo tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonra kamera sistemi ile görüntüleme yapılarak tıkanma sebebi tespit edilir. Emek tesisat güvencesiyle profesyonel çözümler sunmaktayız.


Avcılar Lavabo Tıkanıklık AçmaTuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı olduğu zaman tuvalet taşmaları, pis kokuları ve zaman zaman alt kata akma su kaçağı meydana gelmektedir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için son sistem kameralı robot cihaz ile kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapılır. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonra kameralı cihaz ile tıkalı olan tuvalet hattı görüntülenerek hattın içinde tıkanmaya sebep olan cisim madde tespit edilir Emek Tesisat olarak profesyonel çözüm sunmaktayız.


Avcılar Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak tıkanıklığı olduğu zaman evimizde hoş olmayan sorun ile karşılaşırız. Bulaşıklarımızı yıkayamaz ve yemek yiyemez durama geliriz. Emek tesisat olarak mutfak tıkanıklığı açma işlemi kameralı robot cihaz ucuna helozon yay takılarak tıkalı olan bölge açılır. Mutfak tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonra kamera ile pimaş görüntülemesi  yapılarak hattın tıkanma sebebi tespit edilir. Emek tesisat güvencesiyle profesyonel ve garantili çözüm sunmaktayız.


Avcılar Mutfak Tıkanıklık Gider Açma


Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo tıkanıklığı olduğu zaman evimizde lavabomuzu tuvaletimizi ve hatta duş aldığımız bölgenin bile tıkandığı oluyor. Banyo tıkanıklığı açma işlemi kırmadan kameralı robot cihazla yapılır banyo tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonrasında hattın içine kamera ile görüntüleme yapılarak banyo tıkanıklığı tespiti yapılır. Emek Tesisat olarak profesyonel ekiplerimiz ile güvenli hizmet sunmaktayız.


Avcılar Lavabo Tıkanıklık Gider AçmaBalkon Gideri Açma

Balkonumuzda bulunan yıkama ve yağmur suyu gideri için bulanan balkon gideri tıkanmasına sebep olan ağaç, yaprak çöp gibi şeylerdir. Balkon gideri açma işlemi kameralı robotla kırmadan müdahale edilerek tıkalı olan bölgeye erişip tıkanıklığı açma işlemi yapar. Balkon gideri açma yapıldıktan sonra kamera sistemi ile görüntüleme yapılarak kontrolü sağlanır Emek tesisat güvencesiyle.

 

Avcılar Balkon Tıkanıklık Gider Açma


Logar Tıkanıklığı Açma

Logar tıkanıklığı açma işlemi diğer tıkanıklara göre daha zahmetli ve profesyonellik isteyen hizmettir. Tıkalı olan logar açma işlemi profesyonel ekip desteğimizle kırmadan kameralı robotla tıkalı olan logara müdahale edilir. Logar tıkanıklığı kamera sistemi ile görüntülenerek tıkanıklık tespiti yapılır. Emek tesisat güvencesiyle profesyonel çözüm sunmaktayız.


Avcılar Logar Tıkanıklık Gider Açma
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam92
Toplam Ziyaret114165