• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  Telefon İle Hemen Ara Telefon İle Hemen Ara

Avcılar Emek Mutfak Tıkanıklık Açma

Avcılar Genelinde ve Tüm Mahallelerinde Emek Su Tesisat Servis Hizmetimiz Devam Ediyor. Su Tesisatçısı, Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Petek Temizliği, Su Arza ve Onarım Servisi, Profesyonel Ekibimizle 20 dakika da Kapınızda.

Emek Tesisat Avcılar Kanal Açma - Tıkanıklık Açma

Avcılar Genelinde Emek Tesisat Su Tesisat Tamir ve Onarım Servis Hizmet Bölgemiz.

Avcılar Merkez Mahallesi. Ambarlı Mahallesi. Cihangir Mahallesi. Gümüşpala Mahallesi. Denizköşkler Mahallesi. Üniversite Mahallesi. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi. Firuzköy Mahallesi.
 

Avcılar  Genelinde Emek Tesisat Kameralı Cihazlarla, Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Servis Hizmet Bölgemiz.
Avcılar Merkez Mahallesi. Ambarlı Mahallesi. Cihangir Mahallesi. Gümüşpala Mahallesi. Denizköşkler Mahallesi. Üniversite Mahallesi. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi. Firuzköy Mahallesi.


Avcılar  Genelinde Emek Tesisat Robot ve Kameralı Pimaş Tıkanıklığı Açma Servis Hizmet Bölgemiz.
Avcılar Merkez Mahallesi. Ambarlı Mahallesi. Cihangir Mahallesi. Gümüşpala Mahallesi. Denizköşkler Mahallesi. Üniversite Mahallesi. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi. Firuzköy Mahallesi.


 Emek Tesisat Tıkanıklık Açma Fiyatları 2022

TIKANIKLIK CİNSİ2023 Fiyatı
Banyo Lavabo Tıkanıklığı Açma  500 TL
Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma  1.150 TL
Tuvalet Alaturka Tıkanıklık Açma  1.000 TL
Balkon Gider Pimaş Tıkanıklık Açma  1.000 TL
Mutfak Tıkanıklığı Açma  500 TLEmek Tesisat Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkalı olan lavabo veya gider borusu hiç ummadığımız kadar büyük problemlere sebep olabiliyor. Lavabo tıkanıklığı olmaya yakın olduğu zaman pis koku hemen  hemen  her  yere dağılarak lavabo tıkanıklığına sinyal vermektedir. Lavabo tıkanıklığı açma işlemi Son sistem kameralı robot cihaz ile kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemi yapılır. Lavabo tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonra kamera sistemi ile görüntüleme yapılarak tıkanma sebebi tespit edilir. Emek tesisat güvencesiyle profesyonel çözümler sunmaktayız.

Emek Tesisat Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı olduğu zaman tuvalet taşmaları, pis kokuları ve zaman zaman alt kata akma su kaçağı meydana gelmektedir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için son sistem kameralı robot cihaz ile kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapılır. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonra kameralı cihaz ile tıkalı olan tuvalet hattı görüntülenerek hattın içinde tıkanmaya sebep olan cisim madde tespit edilir Emek Tesisat olarak profesyonel çözüm sunmaktayız.


Emek Tesisat Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak tıkanıklığı olduğu zaman evimizde hoş olmayan sorun ile karşılaşırız. Bulaşıklarımızı yıkayamaz ve yemek yiyemez durama geliriz. Emek tesisat olarak mutfak tıkanıklığı açma işlemi kameralı robot cihaz ucuna helozon yay takılarak tıkalı olan bölge açılır. Mutfak tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonra kamera ile pimaş görüntülemesi  yapılarak hattın tıkanma sebebi tespit edilir. Emek tesisat güvencesiyle profesyonel ve garantili çözüm sunmaktayız.


Emek Tesisat Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo tıkanıklığı olduğu zaman evimizde lavabomuzu tuvaletimizi ve hatta duş aldığımız bölgenin bile tıkandığı oluyor. Banyo tıkanıklığı açma işlemi kırmadan kameralı robot cihazla yapılır banyo tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonrasında hattın içine kamera ile görüntüleme yapılarak banyo tıkanıklığı tespiti yapılır. Emek Tesisat olarak profesyonel ekiplerimiz ile güvenli hizmet sunmaktayız.


Emek Tesisat Balkon Gideri Açma

Balkonumuzda bulunan yıkama ve yağmur suyu gideri için bulanan balkon gideri tıkanmasına sebep olan ağaç, yaprak çöp gibi şeylerdir. Balkon gideri açma işlemi kameralı robotla kırmadan müdahale edilerek tıkalı olan bölgeye erişip tıkanıklığı açma işlemi yapar. Balkon gideri açma yapıldıktan sonra kamera sistemi ile görüntüleme yapılarak kontrolü sağlanır Emek tesisat güvencesiyle.

 

Emek Tesisat Logar Tıkanıklığı Açma

Logar tıkanıklığı açma işlemi diğer tıkanıklara göre daha zahmetli ve profesyonellik isteyen hizmettir. Tıkalı olan logar açma işlemi profesyonel ekip desteğimizle kırmadan kameralı robotla tıkalı olan logara müdahale edilir. Logar tıkanıklığı kamera sistemi ile görüntülenerek tıkanıklık tespiti yapılır. Emek tesisat güvencesiyle profesyonel çözüm sunmaktayız.