• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  Telefon İle Hemen Ara Telefon İle Hemen Ara

Avcılarda Su Tesisatçısı

Avcılar Genelinde ve Tüm Mahallelerinde Su Tesisat Servis Hizmetimiz Devam Ediyor. Su Tesisatçısı, Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Petek Temizliği, Su Arza ve Onarım Servisi, Profesyonel Ekibimizle 20 dakika daKapınızda.


Avcılarda Su Tesisatçısı Su Kaçağı Bulma


Su Kaçağı Bulma Su Kaçağı Tespiti!

Su kaçağı bulma öncelikle su kaçağı nasıl tespit edilir Su tesisatçısı Evinizden alt komşunuza su damlıyor veya nemleniyor ise biz bu tür problemleri su kaçağı noktasal olarak tesbit ediyoroz.Avcılar Genelinde Noktasal Su Kaçağı Tespiti!
Su Tesisatçısı Tuvalet Mutfak Lavabo Pimaş Tıkanıklığı açma Noktasal su kaçağı tespiti Su kaçağı tespiti uzman kadromuz ve ekipmanlarımızla ortalama 20 dakika gibi kısa surede noktasal olarak buluyoruz ve tamirini yapıyoruz yapmanız gereken sadece bizlere ulaşmanız.


Avcılar Genelinde Gider Açma Fiyatları Ne Kadar!

Gider açma fiyatları konusunda bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve garantili bir şekilde çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Tıkanık Lavaboları Nasıl Açıyoruz!

Öncelikle tıkalı borudaki sorunun tam yerini tespit ederek işe başlıyor böylece ekstra kırıp dökme işleri ve etrafın kirlenmesi riski de ortadan kalkıyor. Tespit edilen tıkanıklığın açılması Robot cihazlar yardımıyla oldukça kolay ve temiz iş yapmaktayız. Su tesisat işlerinizde gercekten profesyonel hizmet almak istıyorsanız dogru adreste oldugunuzu önerıyoruz.

Lavabolar Neden Tıkanır!

Yağlı yemek atıkları Çay çöplerinin dökülmesi Lavabo altındaki gider borularının yanlış eğim ve çapta olması Saç,kıl, iplik gibi çeşitli yabancı atıklar Usta hatalarından kaynaklı, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması Kireç, alçı ve boya gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi.

Tuvalet Neden Tıkanır!
Tuvalet gider borularının doğru yapılmayışından dolayı tuvalet tıkanabilir. Tuvalete atılan kalitesiz tuvalet kağıtları tıkayabilir Tuvalete atılan bebek bezi tuvaletin esini tıkayabilir Tuvalet kokusunun gidere kaçması sonucu tuvalet tıkanabilir Tuvalete atılan ıslak mendil temizlik bezi tuvaleti tıkayabilir Banyodan gidere giden kıl nedeni ile gider tıkanabilir.


Avcılar Genelinde Su Tesisat Hizmetlerimiz!

Su Tesisatı, Rezarvuar İç Takımı Tamiri, Kalorifer Tesisatı. Mutfak Gider Tıkanıklık Açma, Su kaçağı Tespiti ve Tamir, Tesisat Kurulumu Bakımı, Musluk Bataryası Montaj, Banyo Lavabo Musluk Montajı, Banyo Batarya Montajı, Taharet Musluğu Montajı, Çamaşır Makinası Montajı, Klozet ve Rezarvuar Montajı Sifon Tamir Onarımı Ve Tüm Tesisat Montaj İşleri Uzman Kadromuz Tarafından Özenle Yapılmaktadır.Su Arıza İşleri Ve Tüm Sıhhi Tesisatı İşleri İçin Bizi Aramanız Yeterlidir.Profesyonel Su Tesisatçısı Arıyorsanız Doğru Adrestesiniz.